Ksawerów tel. 42 227 57 78 Pon-Pt: 7-17, Sb: 7-12

/Ksawerów

Koziegłowy tel. 34 31 41 883 Pon-Pt: 7-20, Sb: 7-12

/Koziegłowy

Brak produktów w koszyku.

Dlaczego warto kupować w Kon-Wit

Szanowni Państwo, dlaczego warto kupić u nas opony?

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży oponiarskiej, zapewniamy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie doboru opon. Możecie kontaktować się z nami poprzez pocztę email, dzwonić lub odwiedzić jeden z naszych oddziałów.

CERTYFIKATY JAKOŚCI

Jesteśmy liderem sprzedaży opon używanych w kraju. Oferujemy towar wysokiej jakości, potwierdzonej Certyfikatem systematycznie nadawanym nam przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA, w zakresie napraw opon.

GWARANCJA NA OPONY UŻYWANE

Oferowane przez nas używane opony, w tym opony przez nas naprawione, są objęte naszą gwarancją rozruchową. Jesteśmy pewni jakości naszej pracy choćby dlatego, że mamy techniczne możliwości jej weryfikacji poprzez ciśnieniowe sprawdzanie opon po naprawie.

DOSTĘPNOŚĆ TOWARU

Tysiące opon jest gotowych do natychmiastowej sprzedaży. Wszystkie nasze opony, a stale w ofercie jest ich niemal 30 tysięcy znajdują się w naszych własnych magazynach. Na życzenie klienta istnieje możliwość ich bezpłatnego transportu między naszymi oddziałami w Ksawerowie i Koziegłowach.

SZEROKA OFERTA OPON

Nasza oferta produktowa jest bardzo szeroka i obejmuje opony osobowe, ciężarowe, dostawcze, przemysłowe i rolnicze.

WYSYŁKA I ODBIÓR OSOBISTY

Oferujemy szybką wysyłkę opon, a także odbiór osobisty w dwóch lokalizacjach wraz z możliwością montażu zakupionych opon.

ZAUFANIE I WIARYGODNOŚĆ

KON-WIT jest solidną i wiarygodną firmą. Od niemal 30 lat dostarcza opony do serwisów opon w całym kraju, a także bezpośrednio do klientów indywidualnych.