Ksawerów tel. 42 227 57 78 Pon-Pt: 7-17, Sb: 7-12

/Ksawerów

Koziegłowy tel. 34 31 41 883 Pon-Pt: 7-20, Sb: 7-12

/Koziegłowy

Brak produktów w koszyku.

Naprawa Opon

Naprawą opon zajmujemy się od lat!

Działamy profesjonalnie i mamy w tym temacie ogromne doświadczenie oraz wiedzę. Potwierdzeniem tego są uzyskiwane przez nas od lat certyfikaty w zakresie napraw opon do pojazdów osobowych, ciężarowych, rolniczych i przemysłowych, nadawane nam przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA.

Każda używana opona trafiająca do naszego serwisu jest oceniania, co do konieczności i możliwości wykonania w niej fachowej naprawy.

Dysponujemy technologią pozwalającą nam naprawiać uszkodzenia w czole, barku, stopce i na boku opony, a także eliminować poważniejsze usterki typu „hamulec”. Wybór techniki naprawy uzależniony jest od rodzaju i miejsca uszkodzenia.

Podczas pracy używamy profesjonalnych maszyn, urządzeń oraz narzędzi stosowanych w bieżnikowniach, czy też w firmach produkujących nowe opony.

Posiadamy techniczne możliwości oceny jakości naszej pracy poprzez ciśnieniowe sprawdzanie opon po naprawie, a poręczeniem jakości naszej pracy jest gwarancja rozruchowa, którą obejmujemy wszystkie opony przez nas naprawiane.

Certyfikat Zgodności Nr Z/2/20/BS