Ksawerów tel. 42 227 57 78 Pon-Pt: 7-17, Sb: 7-12

/Ksawerów

Koziegłowy tel. 34 31 41 883 Pon-Pt: 7-20, Sb: 7-12

/Koziegłowy

Brak produktów w koszyku.

O firmie

Z branżą oponiarską jesteśmy związani od początku lat dziewięćdziesiątych. W 1991 roku w Ksawerowie obok Łodzi otworzyliśmy pierwszą hurtownię wraz z serwisem opon. Nasze produkty i usługi szybko znalazły uznanie wśród klientów w całym kraju, dlatego też w 1996 roku otworzyliśmy oddział na Śląsku w Koziegłowach obok Częstochowy

Bardzo ważne okazały się nasze inwestycje w infrastrukturę magazynową, w ich efekcie dysponujemy ogromną powierzchnią, przeznaczoną do ekspozycji naszych opon. Warto również zauważyć, że w związku z tym nie korzystamy z zewnętrznych magazynów, a nasz towar handlowy zgromadzony jest wyłącznie w obu naszych oddziałach.

Przez lata rozbudowywaliśmy naszą firmę pod względem oferty produktowej, dzięki temu obecnie w naszych hurtowniach stale posiadamy w sprzedaży około 50 tysięcy opon do wszystkich pojazdów. Nasi handlowcy zapewniają profesjonale doradztwo w doborze opon, a po zakupie oferujemy także ich montaż w naszych serwisach.

Od wielu lat jesteśmy liderem w dziedzinie naprawy opon, co potwierdzają uzyskiwane przez nas od lat Certyfikaty nadawane przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA. Wysoka jakość naszych usług pozwala nam objąć wszystkie naprawiane przez nas opony gwarancją rozruchową.

W ostatnich latach rozwijaliśmy również zdalną sprzedaż naszych produktów poprzez różne platformy i portale internetowe. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych obecnych i przyszłych klientów uruchomiliśmy ten sklep internetowy.

Zapraszamy do zakupów, kontaktu i odwiedzenia naszych oddziałów.