Ksawerów tel. 42 227 57 78 Pon-Pt: 7-17, Sb: 7-12

/Ksawerów

Koziegłowy tel. 34 31 41 883 Pon-Pt: 7-20, Sb: 7-12

/Koziegłowy

Brak produktów w koszyku.

Obsługi podmiotów prowadzących odzysk i recykling zużytych opon

Szanowni Państwo Przedstawiamy propozycję współpracy naszej firmy w charakterze dostawcy surowca odpadowego (tj. przede wszystkim zużytych opon, w tym pełnogumowych, dętek, fartuchów z gumy) do produkcyjnych procesów technologicznych Państwa firmy. Istnieje również możliwość dostarczania przez naszą firmę surowców, lub półproduktów takich jak rozdrobnione strzępy opon pełnogumowych, bądź rozdrobniona dętka. Ponadto w przypadku gdy Państwa firma dysponuje określonym ustawowo procesem recyklingu zużytych opon (R3, R5) i uzyskuje w jego wyniku określone produkty, chcemy zaproponować również możliwość pozyskania od Państwa Dokumentów Potwierdzających Odzysk i Dokumentów Potwierdzających Recykling, zgodnie z ustawowymi kompetencjami organizacji odzysku.

Oferta dotyczy współpracy z Państwa przedsiębiorstwem firm KON-WIT RECYKLING s.c. i GLOB KON-WIT POLSKA Organizacja Odzysku S.A. Firma KON-WIT RECYKLING s.c. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora gospodarki odpadami. Posiadamy zezwolenia na zbieranie, transport i gospodarowanie odpadami w postaci zużytych opon.

Dysponujemy ponad pięcioletnim doświadczeniem z tytułu pozyskiwania odpadów w postaci opon złomowych (zużytych) oraz współpracy z firmami zajmującymi się odzyskiem i recyklingiem na terenie kraju. Nasza firma jest również częścią prężnie rozwijającej się GRUPY firm KON-WIT (branża importerów opon), do której dołączyła w roku bieżącym GLOB KON-WIT POLSKA Organizacja Odzysku S.A. z siedzibą w Warszawie zajmująca się gospodarką odpadami i kompleksową realizacją ich odzysku.

W trosce o środowisko i jego jakość jak również w nadziei na zawiązanie dobrych relacji gospodarczych prosimy o merytoryczne podejście do naszej propozycji. Jesteśmy gotowi spotkać się z przedstawicielami Państwa firmy celem omówienia ewentualnych warunków, jak również podpisać wiążące umowy.

Służymy także pomocą merytoryczną w zakresie gospodarki odpadami, odzysku i recyklingu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi telefonicznych pod nr. (42) 212 10 10 lub +48 696 023 333 – Dyrektor ds. gospodarki odpadami i ochrony środowiska.

Liczymy na kontakt i owocną współpracę.